PRVNÍ ČESKÝ DESTILÁT BEZ ALKOHOLU

700 ML

Pavel Varga, Main Blendmaster

NÁŠ PŘÍBĚH

Vytvořili jsme VASSU, protože věříme, že alkohol není to, co tvoří zábavu. Tvoří ji lidé! A jak jsme na to přišli? Bylo to jednoduché. Dali jsme si výzvu být několik dnů bez alkoholu a našich oblíbených longdrinků a koktejlů. Chtěli jsme se bavit, vychutnat si naše stejné kokteily, ale ne se sirupem, ale se skutečným nealko destilátem! Zjistili jsme, že vlastně žádný nealko destilát na trhu není! Proto jsme vytvořili VASSU. Pěkně po staru, ručně destilovanou!

Nedělali jsme žádné kompromisy. Chtěli jsme nápoj, který bude chuťově reálnému alkoholu co nejblíže, jak jen to jde. Proto jsme se snažili, aby VASSA měla co nejvíce stejnou chuť, stejný pocit během pití, ale žádný alkohol. To je důvod, proč všechny varianty VASSY obsahují 0,5 % alkoholu jako pozůstatek procesu destilace a přírodní aroma, které dokreslí pravou chuť destilátu. A stále je považována ze nealkoholický nápoj. Doufáme, že naši snahu oceníte a ochutnáte VASSA ZERO G, VASSA ZERO V nebo VASSA ZERO R.

Zjistíte, že vůbec nemusíte být opilí, abyste se na party nebo s přáteli dobře bavili. Budete mít pocit, že pijete svůj oblíbený alko koktejl nebo longdrink a zjistíte, že věta „jak se bavit bez alkoholu“ přestane být otázkou.

VASSA je také alternativou pro těhotné, sportovce, řidiče atd. Ale i pro ty, kdo se chtějí bavit bez alkoholu a chtějí se probouzet bez ranní kocoviny. VASSA nabízí jedinečnou příležitost k vytvoření chutných nealkoholických koktejlů – skutečnou alternativu jako je nealkoholické víno nebo nealkoholické pivo.

Našim cílem je změnit společenské zvyklosti a ukázat, že VASSA může být alternativou pro ty, kteří nechtějí pít pravé destiláty.

Zjistěte více na #JoyfulWithoutAlcohol

NAPSALI O NÁS