Obsahuje VASSA nějaký alkohol?

Ne, všechny varianty VASSA jsou považována za nealkoholické, protože obsahují méně než 0,5 % alkoholu. Je to pozůstatek destilačního procesu a přirozené aroma, které dokresluje originální chuť destilátu.

Jak podávat VASSA ZERO SPIRIT?

Nejlépe chlazenou nebo na ledu, kdy ukáže svůj plný chuťový profil. Zároveň je ideální do koktejlů a míchaných drinků. Pro více informací, jak namíchat svůj signature drink, navštivte naši sekci s koktejly.

Jak chutná VASSA SPIRIT?

Našim cílem nebylo vytvořit kopii rumu, vodky nebo ginu, ale napodobit hlavní charakteristiky těchto kategorií. Vytvořili jsme chutnou prémiovou nealkoholickou alternativu k těmto kategoriím bez alkoholu. Snažili jsme se chutí dostat co nejblíže stejnému aroma a věříme, že se nám to povedlo. VASSA je unikátní nealkoholická alternativa s originální chutí. Věříme, že originální chuť oceníte a určitě doporučujeme ji vyzkoušet!

Je VASSA vhodná i pro těhotné ženy?

Ano, je vhodná i pro těhotné, ale pro další rady kontaktujte raději svého lékaře.

Jak uchovávat VASSA ZERO SPIRIT?

Skladujte na chladném a suchém místě, nevystavujte přímému slunci. Po otevření si můžete užívat VASSU po dobu nejméně 3 měsíců bez chlazení.

Jak se vyrábí VASSA?

Přesný postup nemůžeme odhalit, protože nám trvalo dlouho, než jsme ho vyladili. Můžete si být ale jistí, že macerujeme a destilujeme podobným způsobem jako při výrobě klasického alkoholu, ale přitom dokážeme zůstat nealkoholickým destilátem.

Od kolika let můžu pít VASSA spirit?

VASSA produkty sice obsahují méně než 0,5 % alkoholu, tedy mohou ho pít i osoby mladší 18 let, ale z morálního hlediska to nedoporučujeme a ani nepodporujeme. Je to stejný přístup a doporučení jako při pití nealkoholického piva.